بیانیه مجمع نمایندگان خراسان شمالی در در آستانه سفر رهبری
۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
شناسه : 4983
28
مجمع نمایندگان خراسان شمالی در آستانه سفر مبارک حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) به این خطه شهیدپرور ضمن ابراز مسرت بیانیه‌ای صادر کرد.
پ
پ

در این بیانیه آمده است: سال‌هاست مردم خراسان شمالی چشم‌انتظار دیدار یارند، گرچه این انتظار طولانی شده است، اما تشنگی دیدار نیز افزون گشته، حال مژده وصال ولی امر مسلمین جهان برای یاران خراسانی‌شان به زودی زود چون کوثر ناب، این عطش را فرو می‌نشاند و شکوفه‌های عشق به ولایت و محبت به مولا، پهنه استانمان را در پاییز، بهاری خواهد ساخت.

مجمع نمایندگان خراسان شمالی در ادامه این بیانیه آورده است: خداوند متعال را شاکریم در سرزمینی زندگی می‌کنیم که روزی افتخار حضور حضرت علی‌بن موسی‌الرضا المرتضی علیه آلاف التحیه و الثناء بر خاک شریف خود را داشته و امروز نیز بهره‌امند از نعمت ارزنده ولایت و متنعم از نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

در بخش دیگری از این بیانیه با اشاره به سفر قریب الوقوع مقام معظم رهبری به خراسان شمالی آمده است: هم‌اکنون که در آستانه حضور سلاله پاکان، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) در دیار شهیدپرور خراسان شمالی هستیم بی‌تردید مردم ولایت‌مدار استان با حضوری حماسی و سراسر شور و شعورشان تجدید بیعتی بی‌سابقه و تاریخی با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(رضوان‌الله تعالی علیه) خواهند نمود و تجلی شکوه ولایت‌مداری خود را چه زیبا به نمایش خواهند گذاشت.

در این بیانیه تصریح شده است: منتظران قدوم امام غایب از نظر، در خراسان شمالی به استقبال نایب بر حق ایشان می‌روند تا به شایسته‌ترین وجه پذیرای پسر فاطمه(س) باشند و باری دیگر به جهانیان ثابت کنند، پیوند امام و امت ناگسستنی است.

در پایان این بیانیه آمده است: بی‌گمان این سفر سراسر معنوی، منشاء رحمت و خیر و برکت بر مردم استان خواهد بود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.