۴ محرک اعدام شیخ نمر توسط آل سعود
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۹:۳۶
شناسه : 2426
18
دکتر عزیزی : نماینده مردم شیروان و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی طی پیامی ضمن محکوم کردن شهادت مظلومانه آیت الله شیخ باقر نمر تاکید کرد که رژیم نامشروع آل سعود با این عمل غیر انسانی خود زمینه را برای شروع یکسری تحولات جدید در جامعه عربستان مهیا کرد.
پ
پ

دکتر عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی طی پیامی ضمن محکوم کردن شهادت مظلومانه آیت الله شیخ باقر نمر تاکید کرد که رژیم نامشروع آل سعود با این عمل غیر انسانی خود زمینه را برای شروع یکسری تحولات جدید در جامعه عربستان مهیا کرد.

به گزارش ایران اُنا، متن کامل پیام دکتر عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

《و لا تقولوا لمن یقتل فی سبیل‌الله اموت بل احیاء ولکن لا تشعرون》

سوره بقره آیه ۱۵۴

اعدام رهبر شیعیان عربستان توسط رژیم مستبد آل سعود ننگ دیگری در کارنامه سراسر جنایت و اعمال غیر انسانی این رژیم مرتجع است.

شکست در جنگ نابرابر علیه مسلمان مظلوم یمن، ضعف در اداره مراسم حج و وقوع فاجعه منا، کاهش دلارهای نفتی در بازار و همچنین هلاکت زهران علوش از جمله محرک های به شهادت رساندن عالم فرهیخته و مجاهد نستوه آیت ا…شیخ نمر توسط رژیم سفاک آل سعود است.

رژیم نامشروع آل سعود با این عمل غیر انسانی خود زمینه را برای شروع یکسری تحولات جدید در جامعه عربستان مهیا کرد.

آل سعود بداند که درخت تنومند اسلام ناب محمدی (ص) و تشیع با شهادت رهبر شیعیان عربستان تنومندتر شده و صدها شیخ نمر دیگر پرچم اسلام و آزادی خواهی را به دوش گرفته و راه این شهید مظلوم را ادامه خواهند داد.

اعدام ناجوانمردانه آیت الله شیخ نمر باعث از بین رفتن بیشتر مشروعیت دولت عربستان در مجامع بین المللی و زمینه را برای انزوای بیشتر و در نهایت سقوط این رژیم نامشروع فراهم خواهد کرد.

اینجانب شهادت آیت الله شیخ باقر النمر رهبر شیعیان عربستان را به ساحت مقدس حضرت ولیعصر (عج)، حضرت امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان و رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران و عموم شیعیان و مسلمانان  جهان تبریک و تسلیت عرض می نمایم و برای این شهید بزرگوار علو درجات را از پروردگار متعال مسئلت می نمایم.

دکتر عبدالرضا عزیزی
نماینده مردم شریف شیروان و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.