۱۰۰ میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان شیروان اختصاص یافت
۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
شناسه : 679
14
دکتر عزیزی : نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال 100 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت بیمارستان 220 تختخوابی این شهر اختصاص یافته است.
پ
پ

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران؛ ‘عبدالرضا عزیزی’ دوشنبه در جمع مردم شرکت کننده در پیاده روی خانوادگی شیروان، گفت: با اختصاص این اعتبار کار ساخت این بیمارستان شتاب خواهد گرفت.

به گفته وی، طبق برنامه پیش بینی شده پایان ساخت این بیمارستان سال ۹۵ است.

وی با بیان این که کار ساخت این بیمارستان از سال ۸۹ آغاز شده است، افزود: این طرح در زمینی به وسعت ۱۰ هکتار با زیربنای ۱۷ هزار متر مربع در پنج طبقه ساخته می شود.

عزیزی همچنین به برکات سفر رهبر معظم انقلاب به استان خراسان شمالی اشاره کرد و افزود: از ابتدای امسال ۱۹۲ میلیارد ریال اعتبار از محل سفر رهبری برای این شهرستان تخصیص یافته است.

وی گفت: همچنین ۱۷۲ میلیارد ریال از محل ماده ۱۸۰، ۱۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و ۵۰ میلیارد ریال از محل ستاد مدیریت بحران به این شهرستان تخصیص یافته است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی از تخصیص ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای گود کشتی این شهرستان نیز خبر داد و افزود: اعتباری هم برای ساخت سالن ورزشی سه هزار نفری این شهر تخصیص یافته است.

پیاده روی خانوادگی در شیروان صبح روز دوشنبه به مناسبت دومین سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به این شهر و عید سعید غدیر خم برگزار شد که بیش از چهار هزار نفر مسیر میدان انقلاب تا کوهستان پارک شیرکوه را پیاده روی کردند.

در پایان پیاده روی خانوادگی به قید قرعه به شماری از شرکت کنندگان، قالی، دوچرخه و جوایز دیگر اهدا شد.

شهرستان شیروان با ۱۵۷ هزار نفر جمعیت دومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی است.

سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.