وکیل‌الدوله نیستیم
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
شناسه : 2565
10
دکتر عزیزی : عضو هئیت رئیسه فراکسیون مستقلان گفت: ما نه پیرو فراکسیون امید و نه پیرو فراکسیون ولایت هستیم. مستقل هستیم و تابع ولایت!
پ
پ

عبدالرضا عزیزی عضو هیئت رئیسه فراکسیون مستقلان مجلس  با اشاره به فرآیند تشکیل این فراکسیون اظهار داشت: اولین جلسه رسمی فراکسیون مستقلان را با عضویت ۴۵ نفر برگزار کردیم و پس از آن ۳۵ نفر دیگر  به این فراکسیون پیوستند و در مجموع به ۸۰ نفر رسیدیم.

وی افزود: در اساسنامه موقت فراکسیون که به تصویب رسیده اعلام شده اعضای این فراکسیون نباید در دیگر فراکسیون ها عضو شوند و باید به بندهای اساسنامه پای‌بندی کامل داشته باشند.

عزیزی تصریح کرد: این در حالی است که اساسنامه و دیگر موضوعات مربوط به فراکسیون، موقت هستند و ان‌شالله پس از تعطیلات مجلس، اساسنامه دائمی به تصویب رسیده و اعضای هیئت رئیسه دائمی فراکسیون مشخص می شوند.

وی مشی فراکسیون متبوعش را “حمایت از دولت” برشمرد و بیان داشت: حمایت و پیروی از ولایت فقیه، تعامل با دولت، حل مشکلات معیشتی مردم، حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی خط مشی فراکسیون مستقلان است.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون مستقلان با بیان اینکه باید از دولت حمایت و به آن کمک کنیم تا اقتصاد نابه سامان را به سامان برسانیم، تاکید کرد: تا زمانی که دولت از اقتصاد مقاومتی، تولیدات داخلی، اشتغال‌زایی و معیشت مردم حمایت می کند ما نیز از دولت حمایت می کنیم اما اگر خلاف جهت آن حرکت کند حمایت خود را از آن سلب خواهیم کرد.

عزیزی با تاکید براینکه فراکسیون مستقلان تحت هیچ شرایطی خود را وکیل‌الدوله نمی داند، تصریح کرد: ما خود را وکیل ملت می‌دانیم نه وکیل دولت؛ اما هر جا که لازم باشد و هر کجا که مقام معظم رهبری از دولت حمایت کنند ما نیز از دولت حمایت خواهیم کرد و هر جا که نیاز باشد با آن برخورد می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خود را اقلیت مجلس می دانید یا خیر خاطر نشان کرد: مهم این است که قلب ما اکثریت است، تعداد مهم نیست کیفیت مهم است.

عزیزی در پایان تاکید کرد: هر کجا که با فراکسیون ولایت یا امید اتفاق نظر داشته باشیم با آنها تعامل خواهیم داشت و هرجا که لازم باشد مستقل عمل خواهیم کرد. ما نه پیرو فراکسیون امید و نه پیرو فراکسیون ولایت هستیم. مستقل هستیم و تابع ولایت.

دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.