وزارت نیرو خسارت مردم شیروان را پرداخت کند
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
شناسه : 2680
15
عبدالرضا عزیزی با اشاره به اینکه در گذشته نیز بر احتمال بروز حادثه در پست برق شیروان هشدار داده بودم، افزود: اما متاسفانه این پست برق دچار حادثه شد و خسارت‌های فراوانی را بر روی دست کشاورزان، پرورش دهندگان ماهی و شهروندان گذاشت.
پ
پ

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت : وزارت نیرو خسارت مردم شیروان را پرداخت کند.

به گزارش برق نیوز به نقل از برنا ، عبدالرضا عزیزی با اشاره به اینکه در گذشته نیز بر احتمال بروز حادثه در پست برق شیروان هشدار داده بودم، افزود: اما متاسفانه این پست برق دچار حادثه شد و خسارت‌های فراوانی را بر روی دست کشاورزان، پرورش دهندگان ماهی و شهروندان گذاشت.

وی با بیان اینکه شیروان بعد از بجنورد دومین شهر پرجمعیت این استان است، ادامه داد: اما این شهر فقط  دارای یک شبکه پست برق است این درحالیست که جاجرم دارای سه پست برق و اسفراین دو پست برق است.

وی با بیان اینکه به احتمال فراوان وزیر نیرو طی هفته آینده به این استان سفر خواهد کرد، تصریح کرد: در این سفر در خصوص بروز این حادثه از وی سوال خواهم کرد.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا ساخت پالایشگاه بنزین یورو چهار در شهرک صنعتی شیروان منتفی شد، توضیح داد: سخت گیری‌های محیط زیست موجب شده تا اجرای این پروژه به مدت سه سال معطل باقی بماند و دوباره پی گیری‌ها برای اجرای این کار آغاز شده است.

وی با بیان اینکه سازمان محیط زیست ۱۶ مورد را خواسته بود تا اصلاح شود، تصریح کرد: سرمایه گذار اجرای این پروژه از مشاورانی دعوت کرده تا از این طرح در آینده نزدیک در سازمان حفاظت محیط زیست دفاع کند.

عزیزی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه این پروژه به علت اینکه سرمایه گذار از سرمایه کافی برخوردار نبوده منتفی شده است، گفت: این موضوع صحت نداشته و متاسفانه منافع این استان فدای افکار سیاسی برخی از مسئولان استانی شده بود.

وی تاکید کرد: این پروژه فقط به علت مسائل زیست محیطی معطل باقی مانده است در غیر این صورت هیچ مشکلی نداشته است.

شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.