نامه رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس به حسن روحانی؛ برای جلوگیری از جرایم سنگین فیفا دیدار پرسپولیس و استقلال در آلمان برگزار شود
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
شناسه : 2963
15
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهوری کشورمان خواستار برگزاری دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال در آلمان و در تاریخ مقرر که از پیش اعلام شده است شد.
پ
پ

به گزارش خبرگزاری فارس، عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در کانال تلگرامی خود نامه‌ای را خطاب به حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان منتشر کرده و در آن خواستار دستور وی برای برگزاری دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال در آلمان شده است.

متن نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، با عرض سلام و ادب احتراما، به استحضار عالی می رساند علیرغم اخذ مجوزهای لازم و هماهنگی های انجام شده با وزارت ورزش، وزارت خارجه، نهادهای امنیتی و تمامی مبادی ذیربط در خصوص برگزاری مسابقه تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در کشور آلمان در تاریخ ۳۱ تیرماه۹۶ (شنبه) که می بایست ۵ شنبه ۹۶/۴/۲۹ (فردا) تیم ها به سمت آلمان پرواز نمایند، متاسفانه با جوسازی های صورت گرفته در دو روز گذشته، مدیران دو باشگاه را به شدت ترسانده و مردد نموده اند، بطوری که پرسپولیس بازی سوپرجام لیگ کشور را بهانه لغو مسابقه قرارداده است در صورتی که تمام هماهنگی ها انجام شده بود.

لغو این مسابقه تبعات بسیار زیادی در سطح بین المللی داشته و جرایم سنگینی توسط فیفا به دنبال خواهد داشت و با توجه به بلیت فروشی های انجام شده برای وجهه جمهوری اسلامی ایران مناسب نمی باشد و درآمد بالایی را از دو باشگاه از بین می برد. لذا خواهشمند است در صورت امکان دستور ویژه صادر فرمایید حمایت‌های لازم برای برگزاری این مسابقه صورت پذیرد. ضمنا تمام آمادگی های لازم برای برگزاری مسابقه فراهم است.

با تشکر فراوان

دکتر عبدالرضا عزیزی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

 

چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.