مهمترین ویژگی بانک صنعت و معدن تسهیل در روند تولید است
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
شناسه : 2998
15
دکتر عبدالرضا عزیزی : رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه بانک صنعت و معدن از تولیدکنندگان حمایت تام می کند و نکته حائز اهمیت این است که این بانک بر سر راه صنعتگران مانع ایجاد نمی کند.
پ
پ

عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه بانک صنعت و معدن از تولیدکنندگان حمایت تام می کند و نکته حائز اهمیت این است که این بانک بر سر راه صنعتگران مانع ایجاد نمی کند.
وی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن خاطرنشان کرد: تیم مدیریتی فعال، متخصص، متعهد و باتجربه هستند و این برای یک سیستم مالی بسیار ارزشمند است.
عزیزی عنوان داشت: بانک صنعت و معدن در تمام نقاط کشور خصوصا در مناطق محروم از صنعتگران و طرح های تولیدی حمایت همه جانبه می کند که تلاش این بانک قابل تقدیر است.
نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: در خصوص افزایش سرمایه نیز باید گفت که تمامی بانکها خصوصا بانک صنعت و معدن که متولی تولید و حامی صنعتگران است باید افزایش سرمایه داشته باشند.
این نماینده مجلس دهم در پایان بیان داشت: رویکرد اصلی اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید، افزایش صادرات و کاهش واردات است که بانک صنعت و معدن در راستای تحقق این اهداف به خوبی حرکت می کند.

نهم مردادماه ۱۳۹۶

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.