سپاس از مدیریت بسیجی‌وار در یک بانک
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۹:۱۷
شناسه : 2399
12
دکتر عزیزی : رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: امروز بانک ملت، نظر و اعتماد مردم ایران را جلب کرده و با حرکت در جهت رفاه و سودمندی مردم باعث خرسندی مردم و مسوولان کشور شده است.
پ
پ

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: امروز بانک ملت، نظر و اعتماد مردم ایران را جلب کرده و با حرکت در جهت رفاه و سودمندی مردم باعث خرسندی مردم و مسوولان کشور شده است.

به گزارش تابناک اقتصادی، عبدالرضا عزیزی اظهار داشت: در شرایطی که خیلی از بانک‌های کشور به بانک مرکزی مبالغ هنگفتی را مقروض هستند، بانک ملت با اقتدار و بدون ریالی بدهی به حرکت خود ادامه می دهد.

وی گفت: خوشبختانه امروز بانک ملت، نظر و اعتماد مردم ایران را جلب کرده و با حرکت در جهت رفاه و سودمندی مردم باعث خرسندی مردم و مسوولان کشور شده است که امیدوارم با تدابیر مدیران ارشد این بانک، روند کنونی با قوت بیشتری در آینده هم تداوم داشته باشد.

عزیزی تصریح کرد: مشارکت فعال در پرداخت وام ازدواج جوانان از اقدامات خوب بانک ملت است که این موضوع مورد توجه اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس هم واقع شده و خوشبختانه در مقایسه با سال قبل افزایش قابل توجهی داشته است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: بانک ملت با وجود تحریم‌های ناجوانمردانه در سال های اخیر به خوبی از عهده ایفای تعهدات بین المللی خود برآمد و نیازهای مشتریان را برآورده کرد، ضمن اینکه خوشبختانه این بانک توانست در مباحث حقوقی دولت انگلستان را مغلوب کند که پس از ماجرای ملی شدن صنعت نفت، یکی از بزرگترین پیروزی های حقوقی ایران بوده است.

به گفته وی، سرمایه گذاری در پروژه های حیاتی ایران مثل استخراج منابع گازی، پالایشگاه ها، گازرسانی مناطق محروم، خرید تضمینی گندم و مشارکت موثر در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی از جمله اقدامات مهم بانک ملت در عرصه ملی است که بنده به عنوان نماینده مردم بخشی از این سرزمین، امروز بانک ملت را بسیار مثبت و موثر دیدم و به وجود این بانک و مدیریت قوی و شایسته آن افتخار می کنم.

عزیزی خاطرنشان کرد: بنده ضمن قدردانی از مدیرعامل بانک ملت به خاطر انجام اقدامات مثبت در عرصه های مختلف امیدواریم که ایشان به زودی در کمیسیون اجتماعی مجلس حاضر شوند و اقدامات انجام شده در این بانک را برای نمایندگان تشریح کنند.

به اعتقاد وی، یکی از دلایل موفقیت بانک ملت، وجود مدیریت بسیجی در این بانک است. امروزه قدرت های بزرگ جهان جرات مقابله با ایران را ندارند و به همین دلیل راه مذاکره را انتخاب می کنند و این از برکت مدیریت بسیجی وار در مملکت است.

چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.