رییس کمیسیون اجتماعی مجلس: لزوم برخورد با مسوولین متخلف در اجرای اقتصاد مقاومتی
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
شناسه : 2489
10
دکتر عزیزی : رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه باید با مسئولان متخلف در بحث اجرای اقتصاد مقاومتی برخورد شود، گفت: مسئولان در قوای سه‌گانه در خصوص اقتصاد مقاومتی فقط حرف می‌زنند و ما شاهد اقدام عملی در این باره نیستیم.
پ
پ

عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در کشور، گفت: در بحث اقتصاد مقاومتی باید بیش‌تر شاهد اقدامات عملی باشیم. ما از زمان ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم انقلاب، شاهد بودیم که مسئولان فقط در این ارتباط حرف می‌زنند.

وی ادامه داد: هم قوه مجریه حرف می‌زند، هم قوه مقننه و هم قضائیه و هیچ‌کدام وارد فاز عملیاتی در اقتصاد مقاومتی نمی‌شوند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: برای اجرای اقتصاد مقاومتی، اگر سیاست‌های تنبیهی برای مسئولان در نظر گرفته نشود، نتیجه‌ای حاصل نخواهد شد. مسئولی که به سیاست‌های ابلاغی توسط مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی عمل نکند، باید مورد تنبیه قرار گیرد و محاکمه شود.

عزیزی اضافه کرد: اگر این‌گونه باشد، مسئولان از ترس تنبیه و محاکمه، به مسئولیت‌شان عمل خواهند کرد و در غیراین‌صورت مسئولان ما به جای توجه به تولیدات و داخلی و به عنوان مثال، چشم امیدشان به شرکت‌های رنو، پژو، بنز و بی‌.ام.و خواهند داشت.

وی در پایان گفت: در بحث اقتصاد مقاومتی باید جدی‌تر عمل شود و با کسانی که در این زمینه کوتاهی می‌کنند، برخورد لازم صورت پذیرد.

 

پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.