دولت برای احیاء اقتصاد، تولید و اشتغال گام‌های اساسی بردارد
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
شناسه : 2598
17
دکتر عزیزی : نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید تلاش بیشتر و گام‌های استواری برای احیاء اقتصاد، تولید و اشتغال مردم گام‌های اساسی بردارد.
پ
پ

عبدالرضا عزیزی  در آیین جشن دهه کرامت در اجتماع بزرگ مردم و اصناف شیروان اظهار کرد: اساسا دولت باید در زمینه احیاء اقتصاد تولید و کارآفرینی و اشتغال مردم تلاش‌های بیشتری کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با ارزیابی خود از سیاست خارجی دولت خاطرنشان کرد: عملکرد دولت در بخش بین‌المللی خوب بوده است.

وی افزود: البته در برجام آنچه می‌بایست می‌شد، نشد لیکن به نفع ایران خاتمه یافت اگرچه آمریکا به تعهدات خود عمل نکرد و عهدشکنی کرد.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی افزود: متأسفانه رکود در ایران بالا است و برای مردم مشکلاتی را به وجود آورده زیرا مردم با این توصیف خدمات دولت را لمس نمی‌کنند.

عزیزی با اشاره به  اظهارات دولتی‌ها در خصوص کنترل تورم خاطرنشان کرد: البته تورم باید به‌صورت منطقی کنترل شود نه به‌صورت مصنوعی باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در صورتی می‌توان تورم را کنترل کرد که سطح تولید را افزایش داد که اکنون این‌گونه نیست ازاین‌رو  رکود بالا در کشور مشهود است.

عزیزی با بیان اینکه متأسفانه در بازار طراوت وجود ندارد و دولت باید در این زمینه گام‌های اساسی بردارد و تدبیر کند، تصریح کرد: تولید زمانی در کشور رونق خواهد یافت که هزینه‌ها پایین باشد که متأسفانه امروزه هزینه‌ها بالا است و کمر مردم شکسته است.

وی با انتقاد با اینکه عده‌ای از مسؤولان در بدنه اقتصادی جامعه نفوذ کرده‌اند، اظهار کرد: این امر کمر اقتصاد کشور را شکسته است.

عزیزی تأکید کرد: برای رفع مشکلات اقتصادی در کشور باید پست‌های حساس به دست افرادی لایق و کارآمدی که از جنس مردم باشند سپرده  شود تا شاهد تحولات مثبت باشیم.

به گفته نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی اگر این مشکلات اقتصادی در جامعه رفع شود طراوت به بازار باز می‌شود.

عزیزی با اشاره به اهتمام نمایندگان برای کک به دولت اظهار کرد : از دولت هم انتظار داریم به خاطر معیشت مردم، بیشتر کار کند تا بتواند چرخ اقتصاد به‌خوبی بچرخد و تولید بیشتری داشته باشیم تا سطح اشتغال افزایش یابد.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های بالای شهرستان شیروان هم خاطرنشان کرد: اساساً با تعامل و همفکری وحدت هرچه بیشتر مسؤولان شهرستان شیروان می بایست در رشد و تولید شهرستان گام‌های استواری برداشت.

 

جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.