دولت‌های غربی اقدامات تروریستی را مدیریت می‌کنند
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۷:۰۶
شناسه : 2010
11
دکتر عزیزی : رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نهم با تشکر از بنیاد هابیلیان، گفت: برگزاری دومین کنگره بین‌المللی 17000 شهید ترور در تهران قطعا در روشن‌شدن افکار عمومی کشورهای قربانی تروریسم نسبت به جانیان و تروریست‌های واقعی مؤثر خواهد بود.
پ
پ

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نهم با تشکر از بنیاد هابیلیان، گفت: برگزاری دومین کنگره بین‌المللی ۱۷۰۰۰ شهید ترور در تهران قطعا در روشن‌شدن افکار عمومی کشورهای قربانی تروریسم نسبت به جانیان و تروریست‌های واقعی مؤثر خواهد بود.

به گزارش سرویس سیاسی پانا، عبدالرضا عزیزی گفت: از مجری کنگره شهریورماه می‌خواهم از کشورهایی که به اشکال مختلف شائبه حمایت از ترور و تروریست‌ها در موردشان وجود دارد به این کنگره دعوت نکنند.

نماینده مردم شیروان در مجلس نهم تاکید کرد: در کنگره بین‌المللی تهران از قربانیان واقعی ترور دعوت کنید.

وی به نمایش درآمدن اسناد تصویری و مکتوب جنایات تروریست‌ها بر ضد مردم مظلوم جمهوری اسلامی ایران در خلال برگزاری این مراسم را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: با به نمایش گذاشتن فیلم‌ها و عکس‌های بمباران شیمیایی حلبچه، گوشه‌هایی از موشک‌باران شهرها و ترور شخصیت‌ها و مردم کشور توسط گروهک تروریستی منافقین به‌ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی باید حقیقت را بی‌پرده به انظار عمومی جهان به ویژه کشورهایی که خود قربانی تروریسم هستند، گذاشت.

به گفته رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نهم اقدامات فرهنگی مدیریت‌شده تاثیر به سزایی در همگرایی کشورهای قربانی تروریسم با جمهوری اسلامی ایران دارد.

عزیزی بهترین راه مقابله با کشورهای حامی تروریسم را استفاده معکوس از شیوه‌ها و راهبردهای این کشورها دانست و اظهار کرد: همانطور که تروریست‌ها و حامیان آنان با یکدیگر هماهنگ هستند، کشورهای قربانی تروریسم نیز باید کنار یکدیگر، متحد و هماهنگ عمل کنند.

نماینده مردم شیروان در مجلس با تشریح جنایت‌های تروریسم دولتی صهیونیست‌ها، گفت: رژیم صهیونیستی و همه قدرتهای نظامی، تروریست هستند. این کشورها دم از دموکراسی و حقوق‌بشر می‌زنند اما القاعده، طالبان، منافقین، صدام و داعش را به‌وجود آوردند، مسلح کردند و مورد حمایت قرار دادند. آن‌ها عربستان را علیه کشور کوچک یمن مسلح می‌کنند و از اقدامات جنایتکارانه سعودی‌ها حمایت می‌دهند، این اقدامات عین تروریست است.

وی دنیای امروز را دنیای ظالمان و دیکتاتورهای زورمدار ثروتمند دانست و افزود: کشورهای قربانی تروریسم به‌ویژه جمهوری اسلامی ایران به بهانه دفاع از خود همواره به عنوان کشور حامی تروریسم معرفی می‌شوند و قدرت‌های استکباری حامی تروریسم دم از صلح، دموکراسی، حقوق‌بشر و آزادی می‌زنند، دنیای عجیبی است. در شورای امنیت سازمان ملل نیز زور حرف اول را می‌زند در حالی‌که دموکراسی آمریکایی‌غربی دروغی بزرگ است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نهم با اشاره به روش‌های فریبکارانه صهیونیست‌ها و غربی‌ها، گفت: دولت‌های غربی اقدامات خرابکارانه و تروریستی را به‌وجود می‌آورند و مدیریت می‌کنند بعد امپراتوری رسانه‌ای‌شان شروع به محکوم‌کردن این اقدامات و متهم‌کردن مسلمانان می‌کنند.

عزیزی درعین‌حال مردم کشورهای جهان را آگاه دانست و افزود: در سفر به کشورهای مختلف متوجه فهم مردم نسبت به دروغ‌های آمریکا و رفتارهای دوگانه غربی‌ها با مسائل حساس از جمله موضوع هسته‌ای بودم. مردم این کشورها سیاست‌های دوگانه آمریکا در پرونده هسته‌ای را تعجب برانگیز می‌دانستند.

سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.