تقدیر از همراه اول به دلیل اشتغالزایی بالا
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
شناسه : 3193
10
دکتر عزیزی : رئیس کمیسون اجتماعی مجلس در بازدید از سالن همراه اول در نمایشگاه تلکام، از این اپراتور به دلیل اشتغال زایی بالا تشکر کرد.
پ
پ

به گزارش ایلنا، عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و علیرضا هاشمی مدیر مخابرات منطقه خراسان‌جنوبی در سومین روز نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۷ از سالن اختصاصی همراه‌اول بازدید کردند.

در جریان این بازدید رئیس کمیسون اجتماعی مجلس با اشاره به فراگیر بودن اپراتور اول گفت: هر ایرانی همان‌طور که از ابتدا با بیمه آشنا می‌شود در حوزه مخابرات هم با همراه اول آشنا است. در واقع همراه اول جزو اولین‌هایی است که هر خانواده با آن آشنا می‌شود و بقیه کنار آن قرار می‌گیرند.

عزیزی با اشاره به اقدامات همراه اول در زمینه‌های گوناگون گفت: همراه‌اول نشان داد فقط دنبال کسب و کار خود نیست و کنار آن به‌صورت پایه‌ای روی ارائه خدمات کار می‌کند. این اپراتور عرق ملی بی‌نظیری نسبت به ایران دارد و سرمایه‌گذاری قابل توجهی در زمینه‌های امنیت، امور اجتماعی، ورزش و … انجام داده و در تمام ایران پوشش سراسری دارد.

رئیس کمیسون اجتماعی مجلس ادامه داد: با توجه به فعالیت‌های گسترده همراه اول، اشتغالزایی بالایی هم ایجاد شده و ما به‌عنوان متولی اصلی اشتغال در مجلس شورای اسلامی از این اپراتور تقدیر می‌کنیم.

 رئیس کمیسون اجتماعی مجلس خبر داد: تقدیر از همراه اول به دلیل اشتغالزایی بالا

۲۶ مهر ۱۳۹۶

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.