بررسی طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۹:۱۴
شناسه : 2392
13
دکتر عزیزی : رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان اعاده شده از شورای نگهبان در کمیسیون اجتماعی بررسی و موضوع برای بررسی بیشتر به کمیته رسیدگی به موارد خاص ارجاع شد.
پ
پ

عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز طرح ممنوعیت به کار گیری بازنشستگان اعاده شده از شورای نگهبان با حضور سخنگوی این شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در نهایت مقرر شد طرح مذکور برای بررسی دقیق‌تر به کمیته رسیدگی به موارد خاص ارجاع و پس از بررسی برای رأی‌گیری به صحن کمیسیون ارائه شود.

وی افزود: همچنین در جلسه امروز لایحه برنامه ششم توسعه (بخش‌های مرتبط با حوزه کاری کمیسیون اجتماعی) در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت که ماده یک و چهار تبصره آن در جلسه امروز مطرح و بررسی شد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اضافه کرد: کار بررسی لایحه برنامه ششم در کمیسیون اجتماعی تا یکی دو هفته آینده پایان یافته و رأی‌گیری در مورد مواد مورد بحث در پایان بررسی‌ها انجام می‌شود و نتیجه کار به صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد.

 

دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.