اواخر شهریور؛ تدوین کتاب آسیب‌های اجتماعی در مجلس
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
شناسه : 2971
13
دکتر عبدالرضا عزیزی : رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه گزارش شش ماه کمیسیون اجتماعی درباره آسیب‌های اجتماعی در قالب یک کتاب تدوین می‌شود، گفت: تلاش بر این است این کتاب تا اواخر شهریور تدوین شود.
پ
پ

عبدالرضا عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه گزارش شش ماه کمیسیون اجتماعی درباره آسیب‌های اجتماعی در قالب یک کتاب تدوین می‌شود، گفت: تلاش بر این است این کتاب تا اواخر شهریور تدوین شود.

وی با بیان اینکه در حال جمع‌بندی گزارشاتی که از سوی دستگاه‌های اجرایی به کمیسیون ارائه شده هستیم، تصریح کرد: پس از تدوین، این کتاب تقدیم علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی می‌شود تا به رهبر معظم انقلاب ارائه شود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه این کمیسیون ماموریت دارد تا آسیب‌های اجتماعی را بررسی کرده و هر ۶ ماه گزارشی را به مقام معظم رهبری ارائه دهد، اظهار داشت: این کمیسیون برای تهیه این گزارش هر یک ماه جلساتی را با دستگاه‌های ذیربط برگزار می‌کند تا آسیب‌های اجتماعی را در کل کشور بررسی و راه‌کارهای مورد نیاز را در گزارش ارائه دهد.

 

یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.