اجازه استیضاح وزیر راه را نمی دهیم
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۳۰
شناسه : 2295
10
دکتر عزیزی : رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اکثریت قریب به اتفاق مجلس به توصیه های مقام معظم رهبری و شعار سال توجه ویژه داشته و بر این اساس، اجازه استیضاح وزیر راه و شهرسازی را نمی دهیم.
پ
پ

عبدالرضا عزیزی روز دوشنبه در دومین همایش ملی روستا با رویکرد تبیین بخش روستا در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در سالن اجلاس سران تهران، در جمع منتخب دهیاران سراسر کشور، اظهار داشت: همانطور که دولت و مجلس باید با هم تعامل سازنده داشته باشند، اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران نیز باید در کنار هم بوده و از حاشیه سازی پرهیز کنند.
وی بطور نمونه به دسته قلیلی از نمایندگان خانه ملت که این روزها سودای استیضاح وزیر راه و شهرسازی را در سر دارند، اشاره کرد و افزود: اکثریت قریب به اتفاق مجلس به توصیه های مقام معظم رهبری و شعار سال توجه ویژه داشته و به آنها عمل می کنند.
عزیزی با بیان آنکه اجازه نمی دهیم یکی از وزرای فعال و پرکار دولت ‘تدبیر و امید’ را استیضاح کنند، تاکید کرد: باید همواره و در همه حال پیگیر کار مردم باشیم و انرژی خود را مصروف خدمتگزاری به صاحبان اصلی انقلاب کنیم.
وی گفت: باید چیزهایی به مردم بگوییم که آرامش شان بیشتر شود و رضایت خداوند و آحاد جامعه را به همراه داشته باشد.
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: به یاری خداوند، رهنمودهای مقام عظمای ولایت و رویکرد خوب دولت یازدهم، شرایط کشور رو به رونق و بهبود است.

 

دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.